درباره فرانت کینگ

درباره فرانت کینگ

فرانت کینگ یک شبکه مستقل و غیر وابسته و آزاد است که در آن افراد علاقه مند به توسعه و طراحی سمت کاربری به عبارتی دیگر عنوان شغلی Front end developer و تمام تکنولوژی های سمت کاربر است. هر کسی در اینجا می تواند آزادانه به معرفی کار های خود (به شرطی که برای سایر توسعه دهندگان مفید باشد!) یا ارایه محتوای آموزشی مفید بپردازد.

ماموریت و اهداف فرانت کینگ

هدف ما رشد جامعه طراحی و توسعه فارسی زبان با ارایه محتوای رایگان و کیفیت بالا برای همگان است. ارتقا دانش علمی فردی و شبکه سازی افراد جامعه است. سعی بر این است که مطالب در همه سطوح ارایه شود که برای همگان قابل استفاده باشد و در عین حال به روز و کارا باشد.

هسته اولیه فرانت کینگ را چه کسانی به وجود آورده اند؟

شماری از دانشجویان  مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی ارومیه که در زمینه طراحی و توسعه سمت کاربر علاقه مند هستند و تمایل به پیشرفت جامعه کاربری طراحی و توسعه شوند.

چگونه فرانت کینگی شوم؟

اگر می خواهید به جمع ما بپیوندید کافی است ما را مطلع کنید تا شما هم یکی از نویسندگان و تولید کننده محتوای با کیفیت پارسی باشید. ما افتخار خواهیم کرد که شما در کنار ما هستید و قطعا تیم ما از در کنار شما بودن خوشحال است 🙂 اگر شما هم با خوندن پاراگراف زیر هیجان زده می شوید!

ما در اینجا از طراحی و توسعه سمت کاربر میگیم از آیکن و لگو گرفته تا طراحی اسکچ و وایرفریم گرفته تا html,css,js بگیرید و فریم ورک ها وکتابخانه های CSS ,JavaScript … البته چون سمت سرور جاوااسکریپتی هم داریم یعنی پلتفرمی به نام Node.js اون هم می تونید از بین مطالب فرانت کینگ پیدا کنید. و خلاصه اینکه می خواهیم مرجع تکنولوژی های سمت کاربری وب شویم.